• همه بازی ها
  • بازی های زنده
  • تمام شده ها
  • شروع نشده ها
پریمیر لیگ انگلیس
۱۱:۳۰ سوانسی سیتی - منچستر یونایتد
۱۴:۰۰ بورنموث - واتفورد
۱۴:۰۰ برنلی - وست برومویچ
۱۴:۰۰ لستر سیتی - برایتون و هاو آلبیون
۱۴:۰۰ لیورپول - کریستال پالاس
۱۴:۰۰ سات همپتون - وست هام
۱۶:۳۰ استوک سیتی انگلیس - آرسنال
چمپیون شیپ انگلیس
۱۱:۱۵ شفیلد یونایتد - بارنزلی
۱۴:۰۰ استون ویلا - نورویج سیتی
۱۴:۰۰ بولتون - داربی
۱۴:۰۰ بریستول سیتی - میلوال
۱۴:۰۰ فولام - شفیلد ونزدی
۱۴:۰۰ ایپسویچ - برنتفورد
۱۴:۰۰ ناتینگهام - میدلزبورو
۱۴:۰۰ پرستون - ریدینگ
۱۴:۰۰ کوئینز پارک - هال سیتی
۱۴:۰۰ ولوز - کاردیف سیتی
۱۶:۳۰ ساندرلند - لیدز
لیگ ۱ انگلیس
۱۴:۰۰ بردفورد - بلکبرن
۱۴:۰۰ بری - برستول رورز
۱۴:۰۰ چارلتون اتلتیک - نورث همپتون
۱۴:۰۰ دونکستر - بلک پول
۱۴:۰۰ فلیت وود - ویمبلدون
۱۴:۰۰ ام کی دونز انگلیس - گلینگهام
۱۴:۰۰ اولدهم اتلتیک - ویگان
۱۴:۰۰ پیتربرو یونایتد - روترهام یونایتد
۱۴:۰۰ پرتزموث - والسال
۱۴:۰۰ اسکانتورپ یونایتد - آکسفورد یونایتد
۱۴:۰۰ شروزبری - راچدیل
۱۴:۰۰ ساتند یونایتد - پلیموث
لیگ ۲ انگلیس
۱۴:۰۰ اکرینگتون - منزفیلد تون
۱۴:۰۰ کارلایل - چلتنهام
۱۴:۰۰ چسترفیلد - پورت ویل
۱۴:۰۰ کاونتری - نیوپورت کانتی
۱۴:۰۰ کرولی - کمبریج یونایتد
۱۴:۰۰ کرو - بارنت
۱۴:۰۰ اکستر سیتی - لینکون سیتی
۱۴:۰۰ فارست گرین - یوویل
۱۴:۰۰ لوتن تون - کولچستر یونایتد
۱۴:۰۰ مورکمب - سویندون
۱۴:۰۰ استونیج - گریمزبی تاون
۱۴:۰۰ وایکام - ناتس کانتی
کنفرانس انگلیس
۱۴:۰۰ Boreham Wood - آلدرشات
۱۴:۰۰ Bromley - هارتل پول انگلیس
۱۴:۰۰ چستر - ساتون یونایتد
۱۴:۰۰ دوور اتلتیک - بارو
۱۴:۰۰ ایستلی - ترانمیر راورز
۱۴:۰۰ AFC Fylde - داگنهام اند ردبریج
۱۴:۰۰ گیت شید - مکلزفیلد
۱۴:۰۰ Guiseley - تورگوای
۱۴:۰۰ Maidenhead United - Ebbsfleet United
۱۴:۰۰ Maidstone United - رکسهم
۱۴:۰۰ Solihull Moors - هلیفکس تاون
۱۴:۰۰ ووکینگ - لیتون ارینت
لا لیگا اسپانیا
۱۶:۱۵ سلتا ویگو - رئال سوسیداد
۱۸:۱۵ گیرونا - اتلتیکو مادرید
۲۰:۱۵ سه ‏ویا - اسپانیول
لیگ ۲ اسپانیا
۱۷:۰۰ آلکارکون - اسپورتینگ گیخون
۱۷:۰۰ اوساسونا - Sevilla Atletico
۱۸:۳۰ کوردوبا - کادیز
۱۸:۳۰ نومانسیا - هوئسکا
۲۰:۰۰ وایادولید - بارسلونا ۲
لا شامپیونه فرانسه
۱۵:۰۰ لیون - بوردو
۱۸:۰۰ مون‌ پلیه - استراسبورگ
۱۸:۰۰ نیس - گوینگمپ
۱۸:۰۰ رن - دیژون
۱۸:۰۰ سنت آتین - Amiens SC
۱۸:۰۰ تروا - نانت
لیگ ۲ فرانسه
۱۳:۰۰ لنز - برست
بوندسلیگا آلمان
۱۳:۳۰ ماینتس - هانوفر
۱۳:۳۰ هامبورگ - آگسبورگ
۱۳:۳۰ هرتا برلین آلمان - اشتوتگارد
۱۳:۳۰ هوفنهایم - وردربرمن
۱۳:۳۰ ولفزبورگ - بورسیا دورتموند
۱۶:۳۰ شالکه 04 - لایپزیگ
بوندسلیگا ۲ آلمان
۱۱:۰۰ دینامو درسدن - سندهاوزن
۱۱:۰۰ هایدنهایمر - دویسبرگ
۱۱:۰۰ فورچونا دوسلدورف - کایزرسلاترن
اردیویژه هلند
۱۶:۳۰ تفنته آنخده - ونلو
۱۷:۴۵ الکمار هلند - دن هاخ
۱۸:۴۵ هیرن وین - هراکلس
سوپر لیگ ترکیه
۱۵:۵۹ کارابوکسپور - استانبول
۱۶:۴۵ بورساسپور - Alanyaspor
۱۸:۴۵ Osmanlispor FC - گالاتاسرای
۱۸:۴۵ سیواسپور - Yeni Malatyaspor
لیگ ۲ ترکیه
۱۶:۳۰ Erzurum BB - بالیکسیسپور
۱۷:۰۰ Giresunspor - Adanaspor
۱۸:۴۵ Adana Demirspor - ریزسپور
پریمیر لیگ روسیه
۱۲:۰۰ اورال - زسکا مسکو
۱۴:۳۰ اسپارتا مسکو - لوکوموتیو مسکو
۱۷:۰۰ روبین کازان - آنژی
لیگ برتر اسکاتلند
۱۱:۳۰ کیلمارنوک - سلتیک اسکاتلند
۱۴:۰۰ آبردین - Dundee
۱۴:۰۰ هیبرنین - همیلتون
۱۴:۰۰ مادرول - راس کاونتی
۱۴:۰۰ گلاسکو رنجرز اسکاتلند - میدلوتیان اسکاتلند
۱۴:۰۰ جانستون - Partick Thistle
بوندسلیگا اتریش
۱۴:۰۰ رپید اتریش - اشتورم گراتز
۱۶:۳۰ ولفزبرگر - ادمیرا
لیگ برتر بلژیک
۱۵:۵۹ گنک بلژیک - شارلروآ
۱۸:۰۰ رد استار - KSC Lokeren
۱۸:۰۰ یوپن - KV Oostende
۱۸:۳۰ میشلن - Royal Antwerp FC
دوستانه بین المللی
۱۴:۳۰ هند - Mauritius
دوستانه باشگاهی
۲۳:۰۰ پایان Newells Old Boys ۱ - ۰ Talleres Cordoba ۱ - ۰
۱۲:۳۰ Tigre - Club Atletico Acassuso
۱۳:۰۰ Velez Sarsfield - Rosario Central
۱۵:۰۰ KF Feronikeli - Vllaznia Pozheran
۱۵:۰۰ KF Llapi - KF Drenica Srbica
۱۵:۵۹ Novara Calcio - Giana Erminio
۱۵:۵۹ Pro Vercelli - Alessandria
۱۸:۳۰ Avellino - Frosinone